دوچرخه را به شهرمان برگردانیم

وب سایت تخصصی پارکاب با هدف توسعه فرهنگ دوچرخه سواری همگانی و قهرمانی در کشور ، به عنوان ورزشی مفرح و روش حمل و نقل مناسب در محیط های پرترافیک شهری و ایجاد شده است.

درباره ما | پارکاب

درباره پارکاب

به پارکاب خوش آمدید.

وب سایت تخصصی پارکاب، با هدف توسعه فرهنگ دوچرخه سواری همگانی و قهرمانی در کشور، گسترش استفاده از روش حمل و نقل پاک حافظ محیط زیست و مناسب برای تردد در فضای پرترافیک شهری و همچنین ایجاد یک جامعه‌ی فعال و پرشور از علاقمندان به این حوزه، ایجاد شده است.اعتقاد ما بر این است که برای تحقق این هدف مهم، علاوه بر ضرورت تامین زیرساخت های لازم از قبیل مسیرهای ایمن دوچرخه سواری، حمایت های اجتماعی و همراهی و پشتیبانی مسئولین شهری و انتظامی، وجود شبکه ای منسجم و هماهنگ از همه اجزای تأثیرگذار در توسعه فرهنگ دوچرخه سواری در کنار یکدیگر شامل دوچرخه سواران، فروشندگان دوچرخه و لوازم جانبی، تعمیرکاران تخصصی، نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی مرتبط و … بسیار ضروری و لازم است.در پارکاب، با تیمی از نویسندگان متخصص و علاقه‌مند، به روزترین اخبار و اطلاعات حوزه دوچرخه و دوچرخه سواری از جمله، آموزش، سلامت، رویدادها و مسابقات، استعدادیابی، مسیرهای اختصاصی و محلی، جاذبه‌های گردشگری، راهنماها، نکات فنی، بازی‌ها و ورزش‌های دوچرخه‌سواری، نقدهای محصولات و همچنین معرفی برندهای مطرح و …. را گردآوری و با شما به اشتراک می گذاریم به نحوی که قابل استفاده برای افراد مبتدی تا حرفه‌ای‌ می باشد.در این راستا وب سایت پارکاب می تواند محل مناسبی برای اشتراک مساعی همه اجزای مؤثر در این اکوسیستم باشد.

پشتیبانی های تخصصی

آموزش و مشاوره

فروشگاه اینترنتی پارکاب

ما همگی شما دوچرخه‌سواران علاقه‌مند به این ورزش و سبک حمل و نقل پاک را دوست داریم و امیدواریم که این وب سایت برای شما مفید و الهام‌بخش باشد. اگر سوالات، پیشنهادات یا نظراتی دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. همچنین، به ما بپیوندید تا با اشتراک اطلاعات و تجربیات خود، جامعه‌ی دوچرخه‌سواری را بهتر و پویاتر کنیم.

سپاس از همراهی شما
تیم وب سایت پارکاب